Понедiлок Недiля
з 10:00 до 22:00
0
Кошик пустий.

Hydrophobic

Фiльтри
Скинути параметри

Спреї для взуття Hydrophobic

Не секрет, що деякі невеликі за розміром і незначні на перший погляд речі можуть істотно впливати на наше життя. Їх відсутність здатна позбавити нас комфорту і навіть безпеки, як, наприклад, промокле в сльоту або дощ взуття, запітнілі вікна в автомобілі без засобів «Антітуман» або «Антилід». Звучать в Україні відгуки про Hydrophobic, що змушують придивитися пильніше до цих водовідштовхувальних засобів.

Hydrophobic: якість - європейське, виробництво - вітчизняне

Об'єдналися в команду ініціативні і амбітні випускники Київського університету та поставили собі за мету: впроваджувати свої задумки, розробляти і виробляти національний продукт, який не поступається за експлуатаційними характеристиками зарубіжному. Так з'явилася компания «АРС МАГНА».

Молоді люди - за освітою хіміки, - висунули ідею за своїм профілем: створити нові хімічні продукти, в першу чергу, засіб для догляду за авто і ремонту виробів зі шкіри. Незабаром ринок поповнили гідрофобні суміші для взуття - чоловічої та жіночої, - Hydrophobic, а також магазин і бренд з однойменною назвою.

Продукція проходить на підприємстві повний технологічний і виробничий цикли: від ідеї і написання формул складу, тестування і лабораторних випробувань на власній базі - до збуту товару. Такий шлях пройшли і якісні Hydrophobic-спреї, широкий вибір яких пропонують постійні споживачі компанії - гіпермаркети "Prego", "ROZETKA", "Караван", "LaModa", "ModnaKasta", "Взуттєва країна».

Оригінальні Hydrophobic в інтернет-магазині «Мода Egle Мода»

Скільки зараз на прилавках магазинів модного і красивого взуття, виготовленого з нубуку, замші або тканини! Таке взуття пропонує до продажу і один з найбагатших на асортимент магазинів «Мода Egle Мода».

Але дуже часто перешкодою до придбання вподобаної пари стає саме матеріал. Погодьтеся, вода, сніг і бруд - не найкраще, що зустрічається чоботам, туфлям і напівчеревикам на шляху.

Тому магазин, поряд з колекціями провідних взуттєвих брендів, пропонує і засоби по догляду. Купити в Києві можна спреї для взуття Hydrophobic, що захищають від вологи, шкідливих для виробу реагентів і бруду, а також реставрують фарбу для шкіри AM Coatings (https://egle.ua/).

Призначення спрею читається в міжнародному назві - AquaProTech Textile. З його допомогою:

  • Взуття, одяг і головні убори стають непромокаючими;
  • В них не вбирається бруд;
  • Ефект тримається довгий час: від 3-х до 6-ти місяців;
  • Під впливом засобу ні колір, ні структура матеріалу не змінюється;
  • Ні плівки, ні видимих ​​слідів від спрею не залишається,
  • Обробці можуть піддаватися не тільки замша та нубук, але і велюр, фетр, трикотаж.

Правда, якщо виріб випрати в гарячій воді, та ще й з миючими засобами, придбані властивості зникнуть, і просочувати доведеться заново. Але це не проблема: вартість спрею дуже демократична: наприклад, для захисту 12 (!) Пар взуття досить 200 мл Hydrophobic, а ціна флакона такої місткості - 369 грн. Причому, всі водовідштовхувальні спреї в «Мода Egle Мода» продаються за ціною виробника.

Комфорту вам, а вашим речам - довгого життя!

акції, знижки,
новинки, тренди!